Stokta Mevcut

Hardline Whey 3Matrix 908 Gr Protein Tozu

NEDEN 3 MATRIX KULLANMALIYIZ? Yüksek standartlı whey protein konsantresi ,Bipro whey protein izolatı ve peptid formdaki whey protein hidrolizatı olmak üzere 3 farklı protein içeriğine sahiptir. Vücutda hızlı emilen bir formüle sahiptir. Kıvam ve tad olarak damak zevkine hitap eder.
109,00 ₺

BESİN BİLGİLERİ:

Toplam servis sayısı:52 1 servis:44 gram (protein:35.3g,karbohidrat:2.6g,kreatin:3g,bcaa 7.9g protein oranı :%80,1servis maliyeti 4.21Tli İçeriğinde kullanılan aromadan dolayı 1 servisde ki protein oranlarında değişim görülebilir.1 servisde ki protein oranları şöyledir; Çikolata 35,3 g ,Çilek 38,3g ,Sahlep 38,3g

BUNLARI İÇERMEZ:

GDO,Aspartam,Renklendirici,Koruyucu Madde ,Et ürünü,Domuz katkısı,Tatlandırıcı HAZIRLANIŞI 1 porsiyon (2 tam ölçek,44g) Hardline whey 3 Matrix protein tozu 200 ml sıvı ile 15-20 saniye karıştırılarak hazırlanır. Hazırlama İpuçları Protein shakenizde kullanacağınız sıvı tamamen sizin damak zevkinize kalmış bir tercihtir. Tercih edebileceğiniz tavsiye edilen sıvılar su,yağsız süt (yağlı süte oranla spor sonrası kullanımlarda içilen protein tozunun vucütdaki emilim hızını arttırır.) ve taze sıkılmış meyve sularıdır. Hazırlamış olduğunuz shakein en önemli noktalarından biri protein tozu ve tercih etmiş olduğunuz sıvının homojen bir şekilde karışmasıdır bunun için çok soğuk olan sıvılar kullanmakdan kaçının. Kullanacağınız sıvının miligramı 150-350 ml sınırlarında olmalıdır. Damak zevkinize göre shakenizin yoğunlunu bu şekilde hazırlayabilirsiniz

KULLANIM ŞEKLİ VE ZAMANI:

Yenİ Başlayanlar; 2 ölçek(44gr) ürünü 200 ml sıvı ile karıştırarak antrenmandan sonra kullanınız. Orta Seviye Sporcular; 2'şer ölçek (44 gr) ürünü 200 ml sıvı ile karıştırarak antrenmandan 30 dk önce ve antrenmandan sonra kullanınız. İleri Seviye Sporcular; 2'ŞER ÖLÇEK (44 gr) ürünü 200 ml sıvı ile karıştırarak sabah aç karnına,antrenmandan 30 dk önce ve antrenmandan sonra kullanınız.

GÜNLÜK PROTEİN İHTİYACI HESAPLAMA:

Dayanıklılık sporlarında (koşu,kros,maraton,kürek) sporcular kilo başına 1.0-1.6 gram proteine ihtiyaç duyar. Güç sporlarında(halter,disk,gülle,yüzme) sporcular kilo başına 1.6-2.0 gram proteine ihtiyaç duyar. Diğer sporlarda (futbol ,basketbol,dövüş sanatları) sporcular kilo başına 1.4-1.7 gram proteine ihtiyaç duyar.

NEDEN 3 MATRIX:

Yüksek standartlı whey protein konsantresi ,Bipro whey protein izolatı ve peptid formdaki whey protein hidrolizatı olmak üzere 3 farklı protein içeriğine sahiptir. Vücutda hızlı emilen bir formüle sahiptir. Kıvam ve tad olarak damak zevkine hitap eder.

NEDEN PROTEİN TOZU KULLANIRIZ ?

Kas geliştirme için, sağlıklı beslenme ve yeterli protein alımı çok önemlidir. Her ne kadar besinler ile protein alınabilse de yeterli miktarda proteini besinlerden almak zorlaşır ve takviye protein tozlarına ihtiyaç duyarız. Kas gelişimi için primer olarak kasta bir yıkım yaratmalıyız buda herhangi bir kuvvete kuvvet ile karşı koyarak meydana gelir. Kas gelişiminin sekonder ve tersiyer adımı ise rejenerasyon aşamasıdır.Yük altında kalan kaslar uyum sağlamak için gelişmeye ve kendini yapılandırmaya başlar. İlk adımda hasara uğramış olan kaslar kendini yenilemek için bir takım biyolojik maddelere ihtiyaç duyar, ihtiyaç duyduğu başlıca madde proteindir. Vücudumuza almış olduğumuz proteinler proteaz enzimi ile sindirilerek amino asitlerine kadar ayrılır ve dolaşım sistemi ile kas dokusu hücrelerine gönderilir. Oluşturduğunuz yıkıma bağlı olarak vücudunuzda yeterli besin ,vitamin ve mineral varsa kas yapılanması belirli bir süre sonra tamamlanır. Bu yüzden antrenman yapan insanların protein kaçınılmaz bir ihtiyacıdır.

Ürün Detayları
Menşei Ülke
Mevcut Değil
Tip
Mevcut Değil
Diyet Kısıtlamaları
Mevcut Değil
Cinsiyet
Neural
Must Contain
Mevcut Değil
Karışım
Mevcut Değil
Bölgesel Etki
Mevcut Değil
Data of storage
Mevcut Değil
Kapsül
Mevcut Değil
Ürün Boyutu
Mevcut Değil
Hediye
Deneem
Marka
Hardline Nutrition
Kendi Yorumunuzu Yazın
Bu ürüne yazıyorsunuz:Hardline Whey 3Matrix 908 Gr Protein Tozu
Değerlendirme
To Top